ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”

Контакти

Юридична адреса
81652, Львівська обл., м. Новий Розділ, вул. Бандери, 9
Телефони
Керівник
Ладницький Борис Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30568486
Дата реєстрації16.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”» присвоєно код 30568486.

Керівником підприємства «ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”» є Ладницький Борис Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”» — Львівська обл., м. Новий Розділ, вул. Бандери, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ВТП ВАТ ДМЗ ”КАРПАТИ” - ”КАРПАТИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах