ТІГМА ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07444, Київська обл., Броварський р-н, с. Світильня, вул. Корольова, 4
Керівник
Гонзар Ігор Олександрович
Кількість співробітників21 чел.
Код ЄДРПОУ30575734
Дата реєстрації21.10.2014
Дата оновлення22.10.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТІГМА ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТІГМА ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30575734.

Керівником підприємства «ТІГМА ЛТД, ТОВ» є Гонзар Ігор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТІГМА ЛТД, ТОВ» — Київська обл., Броварський р-н, с. Світильня, вул. Корольова, 4.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТІГМА ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах