ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Артема, 66
Телефони
Керівник
Ковальов Василь Анатолійович
Код ЄДРПОУ30577071
Дата реєстрації28.03.2006
Дата оновлення30.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 30577071.

Керівником підприємства «ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ» є Ковальов Василь Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Київ, вул. Артема, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМІДЖ ПРЕСТИЖ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах