ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП

Контакти

Юридична адреса
03067, м. Київ, вул. Виборзька, 86
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мазур Степан Явтихійович
Бухгалтер
Рудавіна Тетяна Михайлівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30578520
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення28.04.2010

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП» присвоєно код 30578520.

Керівником підприємства «ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП» є Мазур Степан Явтихійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП» — м. Київ, вул. Виборзька, 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах