БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
72355, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Семенівка, вул. Жовтнева, 1а
Керівник
Толкачов Ігор Федорович
Код ЄДРПОУ30580718
Дата реєстрації20.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30580718.

Керівником підприємства «БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Толкачов Ігор Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Семенівка, вул. Жовтнева, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БРУТОСА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах