АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ

Контакти

Адреса
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 95
Керівник
Сидор Володимир Іванович — керівник
Бухгалтер
Крижанівська Ірина Леонтіївна

Продукція, послуги

Бензоінструменти / Електроінструменти / Шуруповерти / Рубанки / Перфоратори електричні / Пили дискові / Пилососи для будівництва / Дрилі / Лобзики електричні

Рекламна інформація

«Альцест» - найбільший національний оператор ринку професійного обладнання та інструменту в Україні. «Альцест», окрім традиційного інструментального ринку, зайняв гідні позиції на ринках інструменту і обладнання для будівництва і промисловості, машинобудування і автосервісу, озеленення і догляду за садом, кліматичної та термотехніки. Місія компанії: забезпечувати ринок України передовими технологіями, професійним інструментом, обладнанням і унікальним набором сервісів, які максимально відповідають потребам кожного клієнта.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30583656
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників4 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ» присвоєно код 30583656.

Керівником підприємства «АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ» є Сидор Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ» — м. Львів, просп. Чорновола, 95.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ» офіційний сайт: http://altsest.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬЦЕСТ-ЛЬВІВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах