ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
02100, м. Київ, вул. Краківська, 11а
Телефони
Керівник
Смоляна Любов Степанівна
Код ЄДРПОУ30584445
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення20.01.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30584445.

Керівником підприємства «ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Смоляна Любов Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Київ, вул. Краківська, 11а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІДКОНТРАКТ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах