ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Доватора, 35
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Фещук Ігор Леонідович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30584466
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30584466.

Керівником підприємства «ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Фещук Ігор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Доватора, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОММ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах