АЛЬ ХАТІБ, МПП

Контакти

Юридична адреса
65055, м. Одеса, пров. Чапаєва, 5
Телефони
Керівник
Курмишева Ольга Геннадіївна
Код ЄДРПОУ30587844
Дата реєстрації13.10.1999
Дата оновлення23.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЬ ХАТІБ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬ ХАТІБ, МПП» присвоєно код 30587844.

Керівником підприємства «АЛЬ ХАТІБ, МПП» є Курмишева Ольга Геннадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬ ХАТІБ, МПП» — м. Одеса, пров. Чапаєва, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬ ХАТІБ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах