БЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61023, Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА, б. 88, кімната 49-2
Керівник
Ситник Валерій Дмитрович
Бухгалтер
Шевчук Тетяна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ30592042
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕСТ, ТОВ» присвоєно код 30592042.

Керівником підприємства «БЕСТ, ТОВ» є Ситник Валерій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕСТ, ТОВ» — Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА, б. 88, кімната 49-2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах