ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61170, м. Харків, вул. Широнінців, 49а, к. 120
Телефони
Керівник
Федорівський Дмитрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ30593114
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 30593114.

Керівником підприємства «ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Федорівський Дмитрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Харків, вул. Широнінців, 49а, к. 120.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах