БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП

Контакти

Юридична адреса
58013, м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 194а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бурма Ігор Леонідович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30596010
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення06.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП» присвоєно код 30596010.

Керівником підприємства «БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП» є Бурма Ігор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП» — м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 194а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БРОКСЕРВІС-УКРАЇНА, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах