ЄДНІСТЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53600, Дніпропетровська обл., Покровський р-н, смт. Покровське, вул. Леніна, 106
Телефони
Керівник
Сілецький Віталій Михайлович
Код ЄДРПОУ30597873
Дата реєстрації09.01.2001
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄДНІСТЬ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄДНІСТЬ, ТОВ» присвоєно код 30597873.

Керівником підприємства «ЄДНІСТЬ, ТОВ» є Сілецький Віталій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄДНІСТЬ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Покровський р-н, смт. Покровське, вул. Леніна, 106.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄДНІСТЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах