ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
12135, Житомирська обл., Хорошівський р-н, с-ще Червоногранітне, вул. Леніна, 1
Телефони
Керівник
Куцевалов Борис Михайлович
Код ЄДРПОУ30597915
Дата реєстрації21.09.1999
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ» присвоєно код 30597915.

Керівником підприємства «ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ» є Куцевалов Борис Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ» — Житомирська обл., Хорошівський р-н, с-ще Червоногранітне, вул. Леніна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИЗНИКІВСЬКИЙ ГРАНІТ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах