ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
90000, Закарпатська обл., Міжгірський р-н, смт. Міжгір’я, вул. Ольбрехта, 1
Телефони
Керівник
Іванина Олена Дмитрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30597983
Дата реєстрації14.10.1999
Дата оновлення20.08.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30597983.

Керівником підприємства «ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Іванина Олена Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Закарпатська обл., Міжгірський р-н, смт. Міжгір’я, вул. Ольбрехта, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОРІЯ, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах