ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”

Контакти

Юридична адреса
69032, м. Запоріжжя, шосе Південне, 6
Телефони
Керівник
Удовенко Ніна Іванівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30599747
Дата реєстрації13.10.1999
Дата оновлення19.04.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”» присвоєно код 30599747.

Керівником підприємства «ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”» є Удовенко Ніна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”» — м. Запоріжжя, шосе Південне, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ЗАТ ”ЗАПОРІЖЕНЕРГОЧОРМЕТ” ”МАЛЬВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах