ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Войцеховича, 77а
Телефони
Керівник
Якімащенко Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ30600189
Дата реєстрації07.10.1999
Дата оновлення15.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» присвоєно код 30600189.

Керівником підприємства «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» є Якімащенко Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Войцеховича, 77а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах