ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49600, м. Дніпро, просп. Маркса, 59а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шереметьєва Міра Дмитрівна
Бухгалтер
Момот Людмила Николаівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30602191
Дата реєстрації14.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ» присвоєно код 30602191.

Керівником підприємства «ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ» є Шереметьєва Міра Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ» — м. Дніпро, просп. Маркса, 59а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛЕННЯ № 2 ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ДПСК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах