ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”

Контакти

Юридична адреса
01016, м. Київ, вул. Володимирська, 45
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шваб Віктор Костянтинович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30603310
Дата реєстрації23.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”» присвоєно код 30603310.

Керівником підприємства «ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”» є Шваб Віктор Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”» — м. Київ, вул. Володимирська, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХПРОЕКТ, ДОЧП ТОВ ”ІНДПРОЕКТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах