РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Юрківська, 37, к. 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Журавльов Владислав Валерійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30603808
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ» присвоєно код 30603808.

Керівником підприємства «РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ» є Журавльов Владислав Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ» — м. Київ, вул. Юрківська, 37, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ”ПРОЗОРА УКРАЇНА”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах