РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
35331, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Привокзальна, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кравцов Анатолій Віталійович
Бухгалтер
Сяська Галина Олексіївна
Кількість співробітників832 чел.
Код ЄДРПОУ30606056
Дата реєстрації01.04.2007
Дата оновлення16.07.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» присвоєно код 30606056.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» є Кравцов Анатолій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» — Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Привокзальна, 2.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах