МЕДІА-УДАЧА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04073, м. Київ, просп. Червоних Козаків, 24б, к. А
Бухгалтерія
Керівник
Кудла Юрій Васильович — директор

Продукція, послуги

- Видання журналів та періодичних публікацій.
 - Рекламна діяльність.

Рекламна інформація

Видавництво «Медіа-Удача» засновано в 1999 році з метою створення групи видань, що спеціалізуються на інформаційному забезпеченні будівельної галузі економіки України. За минулий час основний напрямок діяльності розширилося до випуску професійної періодики для керівників і фахівців будівельної, дорожньо-будівельної, нерудної та суміжних галузей.

На даний момент представляє собою колектив цілеспрямованих, активних людей, що прагнуть результативно розвивати свій професіоналізм. А, також, за допомогою інформації, позитивно впливають на процеси, що відбуваються в профільних галузях економіки України.

Завдяки виваженій кадровій політиці прийнятої у видавництві, кадровий потенціал видавництва здатний і надалі ефективно виконувати поставлені планом розвитку завдання.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30607514
Дата реєстрації29.11.1999
Дата оновлення26.05.2020
Рік заснування
1999
Кількість співробітників5 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕДІА-УДАЧА, ТОВ» присвоєно код 30607514.

Керівником підприємства «МЕДІА-УДАЧА, ТОВ» є Кудла Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕДІА-УДАЧА, ТОВ» — м. Київ, просп. Червоних Козаків, 24б, к. А.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МЕДІА-УДАЧА, ТОВ» офіційний сайт: http://kapstroy.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДІА-УДАЧА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах