НТЦ ДІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Хмельницького, 7а
Телефони
Керівник
Фурса В’ячеслав Степанович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30607844
Дата реєстрації01.12.1999
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НТЦ ДІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НТЦ ДІЯ, ТОВ» присвоєно код 30607844.

Керівником підприємства «НТЦ ДІЯ, ТОВ» є Фурса В’ячеслав Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НТЦ ДІЯ, ТОВ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Хмельницького, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НТЦ ДІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах