УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40030, м. Суми, вул. Холодногірська, 30/1, к. 8
Керівник
Савчук Петро Никифорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30608256
Дата реєстрації12.11.1999
Дата оновлення20.07.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30608256.

Керівником підприємства «УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Савчук Петро Никифорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — м. Суми, вул. Холодногірська, 30/1, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УФСП, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах