МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
11600, Житомирська обл., м. Малин, вул. Кримського, 116
Телефони
Керівник
Довжаниця Олег Степанович
Кількість співробітників55 чел.
Код ЄДРПОУ30609328
Дата реєстрації24.05.2001
Дата оновлення15.05.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30609328.

Керівником підприємства «МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Довжаниця Олег Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Житомирська обл., м. Малин, вул. Кримського, 116.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах