МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Стефаника, 34, к. 29
Телефони
Керівник
Твердохліб Марія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30610181
Дата реєстрації03.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП» присвоєно код 30610181.

Керівником підприємства «МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП» є Твердохліб Марія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Стефаника, 34, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРКУРІЙ-ІФ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах