ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 26, к. 90
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Самборський Андрій Ярославович
Кількість співробітників28 чел.
Код ЄДРПОУ30610794
Дата реєстрації06.05.2000
Дата оновлення16.02.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 30610794.

Керівником підприємства «ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Самборський Андрій Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 26, к. 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІДІНФОРМСЕРВІС, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах