ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”

Контакти

Юридична адреса
65014, м. Одеса, вул. Базарна, 34, к. 62
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Садченко Сергій Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30610993
Дата реєстрації14.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”» присвоєно код 30610993.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”» є Садченко Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”» — м. Одеса, вул. Базарна, 34, к. 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ПРОЕКТ-УКРАЇНА” ТОВ ”ПРОЕКТ УКРАЇНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах