ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
87370, Донецька обл., Амвросіївський р-н, с-ще Лисиче, вул. Октябрьська, 22
Телефони
Керівник
Аверочкін Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ30611274
Дата реєстрації21.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30611274.

Керівником підприємства «ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Аверочкін Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, с-ще Лисиче, вул. Октябрьська, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛЯ, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах