КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
80514, Львівська обл., Буський р-н, с. Купче
Керівник
Почапський Ігор Романович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30613402
Дата реєстрації16.11.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 30613402.

Керівником підприємства «КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Почапський Ігор Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Львівська обл., Буський р-н, с. Купче.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУПЧЕНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах