БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
80560, Львівська обл., Буський р-н, смт. Красне, вул. Заводська, 1
Телефони
Керівник
Ящук Олексій Олександрович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30613418
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення28.12.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ» присвоєно код 30613418.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ» є Ящук Олексій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ» — Львівська обл., Буський р-н, смт. Красне, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОБУТУ, ДОЧП СПЕЦМОНТАЖНА ДІЛЬНИЦЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах