ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 59Г, к. 29
Телефони
Керівник
Лавриненко Людмила Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30614275
Дата реєстрації19.04.2000
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП» присвоєно код 30614275.

Керівником підприємства «ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП» є Лавриненко Людмила Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП» — м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 59Г, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАНДШАФТ. ДИЗАЙН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах