ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
61099, м. Харків, вул. Рибалка, 16а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ляпіна Вікторія Василівна
Бухгалтер
Сметанкіна Ольга Володимирівна
Кількість співробітників42 чел.
Код ЄДРПОУ30614495
Дата реєстрації08.02.2000
Дата оновлення12.04.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30614495.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ляпіна Вікторія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Харків, вул. Рибалка, 16а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”ГАРМОНІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах