У КАМІНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, шосе Голосківське, 2а
Телефони
Керівник
Ободовська Діана Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30614689
Дата реєстрації01.12.1999
Дата оновлення25.01.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «У КАМІНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «У КАМІНА, ТОВ» присвоєно код 30614689.

Керівником підприємства «У КАМІНА, ТОВ» є Ободовська Діана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «У КАМІНА, ТОВ» — Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, шосе Голосківське, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «У КАМІНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах