МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53220, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Шевченка, 52, к. 31
Телефони
Керівник
Смірнова Юлія Валеріївна
Код ЄДРПОУ30617501
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 30617501.

Керівником підприємства «МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» є Смірнова Юлія Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Шевченка, 52, к. 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах