МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ

Контакти

Юридична адреса
49005, м. Дніпро, вул. Севастопольська, 30, к. 18
Керівник
Гаренко Володимир Григорович
Бухгалтер
Прокудіна Марина Володимирівна

Продукція, послуги

Текстильна продукція / Ресторанний текстиль / Скатертини і серветки / Комплекти столової білизни / Тканини скатертинні із спеціальною масло-брудо-водовідразливим просоченням / Тканини для спецодягу / Тканини камуфляжі плащові і трикотажні / Спецодяг / Продукція з льону / Постільна білизна / Покривала / Пледи / Набори рушників / Тканини технічні / Мішковина / Полотна для живопису / Тканини для пошиття спецодягу / Тканини портьєрні / Тканини підкладкові

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваМОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ
Код ЄДРПОУ30619336
Дата реєстрації10.09.2001
Дата оновлення27.04.2020
Кількість співробітників2 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ» присвоєно код 30619336.

Керівником підприємства «МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ» є Гаренко Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ» — м. Дніпро, вул. Севастопольська, 30, к. 18.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ» офіційний сайт: https://mogotex.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОГОТЕКС-Д, ТОВ З ІІ»
Поділіться інформацією в соцмережах