АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ

Юридична адреса
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21і
Фактична адреса
49080, м. Дніпро, вул. Берегова, 208

Продукція, послуги

Продукція: Автомобілі / Автозапчастини / Автоаксесуари

Послуги: Лізинг / Кредит / Страхування / Технічне обслуговування / Гарантійний та післягарантійний ремонт / Шиномонтажні та шиноремонтні роботи / Балансування коліс / Поточний ремонт вузлів, агрегатів та систем / Діагностичні та регулювальні роботи / Електротехнічні роботи

Рекламна інформація

Корпорация занимается производством, продажей, гарантийным и послегарантийным обслуживанием автомобилей и автобусов. Модельный ряд, предлагаемый к продаже нашей корпорацией, насчитывает более 400 моделей разнообразной техники. Включает легковые, коммерческие и грузовые автомобили, спецтехнику и автобусы.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30619514
Дата реєстрації06.12.1999
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Олексієнко Максим Валерійович — директор
Бухгалтер
Галайдич Світлана Юріївна
Кількість співробітників1 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ» присвоєно код 30619514.

Керівником підприємства «АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ» є Олексієнко Максим Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ» — м. Київ, вул. Вишгородська, 21і.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ» офіційний сайт: http://www.ais.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21і
Фактична адреса
49080, м. Дніпро, вул. Берегова, 208
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ»
Поділіться інформацією в соцмережах