ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
29011, м. Хмельницький, вул. Вінницька, 54
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Змерзлий Іван Антонович
Бухгалтер
Піонтківська Марина Едуардівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30621777
Дата реєстрації15.11.1999
Дата оновлення16.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП» присвоєно код 30621777.

Керівником підприємства «ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП» є Змерзлий Іван Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП» — м. Хмельницький, вул. Вінницька, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕКТОР-ПЛЮС, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах