АВТО ПРО, ПП

Контакти

Юридична адреса
46010, м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 26
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Титар Ганна Володимирівна
Бухгалтер
Титар Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ30622642
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТО ПРО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТО ПРО, ПП» присвоєно код 30622642.

Керівником підприємства «АВТО ПРО, ПП» є Титар Ганна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТО ПРО, ПП» — м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТО ПРО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах