ЮРОМПРОМ 99, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 8, к. 10
Телефони
Керівник
Гуділь Наталія Анатоліївна
Код ЄДРПОУ30625732
Дата реєстрації05.11.1999
Дата оновлення20.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮРОМПРОМ 99, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮРОМПРОМ 99, ПП» присвоєно код 30625732.

Керівником підприємства «ЮРОМПРОМ 99, ПП» є Гуділь Наталія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮРОМПРОМ 99, ПП» — м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 8, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮРОМПРОМ 99, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах