УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54030, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 23
Телефони
Керівник
Чемоданов Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ30625968
Дата реєстрації29.05.2006
Дата оновлення20.02.2015
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30625968.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Чемоданов Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Нікольська, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА СИРОВИННА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах