ЕКРАС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71504, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська, 47, к. 48
Телефони
Керівник
Чертков Костянтин Сергійович
Бухгалтер
Нікітіна Ірина Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30626652
Дата реєстрації01.11.1999
Дата оновлення11.02.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКРАС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКРАС, ТОВ» присвоєно код 30626652.

Керівником підприємства «ЕКРАС, ТОВ» є Чертков Костянтин Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКРАС, ТОВ» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська, 47, к. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКРАС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах