СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
49026, м. Дніпро, вул. Калинова, 28, к. 137
Телефони
Керівник
Устименко Сергій Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30627719
Дата реєстрації08.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 30627719.

Керівником підприємства «СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП» є Устименко Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП» — м. Дніпро, вул. Калинова, 28, к. 137.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕПТІМУС, ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах