КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65104, м. Одеса, просп. Жукова, 101
Телефони
Керівник
Радюк Геннадій Васильович
Код ЄДРПОУ30628911
Дата реєстрації26.11.1999
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30628911.

Керівником підприємства «КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» є Радюк Геннадій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, просп. Жукова, 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЕЛ СЕРВІС, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах