СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО "БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА"

Контакти

Юридична адреса
68320, Одеська обл., Кілійський р-н, с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 89а
Керівник
Бур’ян Василина Федорівна
Код ЄДРПОУ30629276
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО ”БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО "БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА"» присвоєно код 30629276.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО "БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА"» є Бур’ян Василина Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО "БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА"» — Одеська обл., Кілійський р-н, с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 89а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРЕМЕСЬКЕ ) ГОСПОДАРСТВО ”БУР’ЯН ВАСИЛИНА ФЕДОРІВНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах