ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
74402, Херсонська обл., Верхньорогачицький р-н, смт. Верхній Рогачик, вул. Леніна, 73
Керівник
Грушецький Євгеній Володимирович
Код ЄДРПОУ30629449
Дата реєстрації20.02.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30629449.

Керівником підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Грушецький Євгеній Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Херсонська обл., Верхньорогачицький р-н, смт. Верхній Рогачик, вул. Леніна, 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах