ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
18021, м. Черкаси, вул. Гагаріна, 45, к. 280
Телефони
Керівник
Паламарчук Руслан Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30629889
Дата реєстрації06.12.1999
Дата оновлення14.04.2008
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП» присвоєно код 30629889.

Керівником підприємства «ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП» є Паламарчук Руслан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП» — м. Черкаси, вул. Гагаріна, 45, к. 280.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕЙД-ІНФОРМ, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах