КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”

Контакти

Юридична адреса
03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лебеденко Сергій Олександрович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30630700
Дата реєстрації16.12.1999
Дата оновлення17.04.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”» присвоєно код 30630700.

Керівником підприємства «КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”» є Лебеденко Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”» — м. Київ, вул. Героїв Космосу, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОВЕРС, ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”СЕНТЯБРЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах