КОМПАНIЯ ВIДIС

Адреса
04073, м. Київ, просп. Бандери, 21, оф. 209
Поштова адреса
04073, м. Київ, просп. Бандери, 21, оф 209, а/я 72

Продукція, послуги

ТОВ «ВІДІС» пропонує системи GPS моніторингу транспорту і контролю палива. Система дозволить вам контролювати місце розташування ваших машин, їх швидкість і напрям руху, перетин заданих вами контрольних зон, витрата палива по кілометражу, часу, мотогодин, або на гектар, час, місце і обсяг заправок, або зливів палива, дотримання маршрутів і графіків руху, температуру в вантажному відсіку і багато іншого. Система GPS моніторингу незамінна при контролі вантажних і легкових автомобілів, автобусів, дорожньої, будівельної та сільськогосподарської техніки.

У нашій системі GPS-моніторингу застосовуються сучасні та надійні бортові GPS-трекери українського і зарубіжного виробництва. Вони мають вбудований акумулятор (1 ... 10 годин, в залежності від моделі GPS-трекера), внутрішню пам’ять (64000-200000 точок в залежності від моделі), вбудований гіроскопічний датчик курсових і бічних прискорень, входи для цифрових, аналогових і бездротових датчиків (в залежно від вашого завдання і моделі GPS-трекера), можливість дистанційного програмування і багато іншого. Всі GPS-трекери сертифіковані. Вартість GPS-трекерів 1500 ... 2700 грн.

Пропоновані нами датчики палива і температури мають високу точність і надійність. Ми використовуємо виключно цифрові датчики рівня палива, які не мають рухомих частин, не втручаються в паливну систему і не роблять на неї впливу. При монтажі датчика ми виробляємо тарировки паливного бака вашої машини. Система GPS моніторингу дозволяє контролювати одно- і двох бакові машини. Вартість датчиків палива 2000 ... 2900 грн.

Відображення інформації про ваших транспортних засобах відбувається за допомогою зручного WEB-сервісу (WEB-інтерфейс), який показує всю інформацію на картах, графіках і в текстових звітах. Можливе формування геозон і різноманітних повідомлення (перевищення швидкості, слив палива, спроба відключення живлення).

Рекламна інформація

ТОВ «ВІДІС» пропонує впровадження та технічну підтримку систем GPS моніторингу, контролю палива та температури для будь-яких транспортних засобів. Свідоцтво про державну реєстрацію Серія АОО№ 2075154 від від 10.01.2000 р Київ, проспект С. Бандери. 21 - розробляємо, виробляємо, продаємо, встановлюємо і обслуговуємо системи GPS-моніторингу з 2004 року.
Маємо реальний досвід монтажу GPS трекерів на легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, автобуси, сільськогосподарську та дорожньо-будівельну техніку, мотоцикли, вертольоти і літаки, катери і яхти.

Працюємо по всій Україні. Невисокі ціни, сертифіковане обладнання та офіційна гарантія. Можливість покупки GPS трекерів для роботи в безкоштовних системах GPS моніторингу.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Teletrack (Украина)
Bitrek (Украина)
Teltonika (Литва)

Види діяльності

Ключові слова

gps моніторинг, gps стеження, gps контроль, датчики палива, датчики рівня палива, датчики витрати палива, датчики температури, gps трекер, gps маяк, gps маячок

Про компанію

Юрид. назваВІДІС, ТОВ
Код ЄДРПОУ30631023
Дата реєстрації10.01.2000
Дата оновлення18.11.2020
Керівник
Фєдосєєв Юрій Юхимович — директор
Рік заснування
2004
Кількість співробітників4 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДІС, ТОВ» присвоєно код 30631023.

Керівником підприємства «ВІДІС, ТОВ» є Фєдосєєв Юрій Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДІС, ТОВ» — м. Київ, просп. Бандери, 21, оф. 209.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВІДІС, ТОВ» офіційний сайт: https://www.gps-monitoring.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
04073, м. Київ, просп. Бандери, 21, оф. 209
Поштова адреса
04073, м. Київ, просп. Бандери, 21, оф 209, а/я 72
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАНIЯ ВIДIС»
Поділіться інформацією в соцмережах