УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ільченко Віталій Володимирович — директор

Продукція, послуги

Продукція: Засоби захисту рослин / Насіння сельхозкультур / Сільгосптехніка / Запчастини до сільгосптехніки / Добрива мінеральні

Рекламна інформація

«Укравіт» - аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин.
Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі та у сегменті приватних господарств.

Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «Укравіт» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання та проживання населення України, мінімізації економічних збитків від шкідників у народному господарстві, компанія здійснює оптовий та роздрібний продаж препаратів для дезінсекції та дератизації.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30632100
Дата реєстрації06.12.1999
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників12 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30632100.

Керівником підприємства «УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» є Ільченко Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» офіційний сайт: https://ukravit.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАВІТ, КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах